Skip to main content

ERP Çözümlerimiz

ERP, birçok sistemin bir arada çalıştığı entegre sistemler bütünüdür. Katman mimarisine sahip bir uygulama olarak her türlü ekstra ihtiyacı sistem üzerinde hızlıca karşılar. Kullanıcı ve IT dostu olmanın yanında yönetici dostu olmayı da başaran ERP, bu yönüyle benzerlerinden farklılaşır.

 

ERP öncülüğünü yaptığı çözümlerle, birçok farklı sektörde deneyim sahibi olan ender yazılım firmasından biridir. Kimya, otomotiv, boya, mühendislik, medikal, montaj ve kuaförlük gibi birçok sektörde de yenilikçi çözümlerin öncülüğünü yapmaktadır.

Fark Yaratan Özellikler

Yetkilendirme

Modül, sayfa, tablo ve tablodaki her bir alan detayına kadar inebilen esnek yetkilendirme yapısına sayesinde, işletmenizin için en uygun yetkilendirmeleri kolaylıkla yapabilirsiniz. 

 

Süreç Tasarımı

ERP’nin size dayattığı süreç tasarımını kabul etmeniz gerekmiyor, ERP’de tamamen firmanızın özel iş akışlarını tasarlayabilir, ihtiyacınıza yönelik çözümler geliştirebilirsiniz.

 

Görsel Tasarım

Her amaca uygun ve adapte edilebilir ekran tasarım mimarisine sahiptir. Karmaşık bilgiler arasında boğuşmak yerine kendi ekranınızı tasarlayabilir, sadece istediğiniz bilgileri karşınıza getirir.

Geliştirme Platformu

Esnek ve geliştirilebilir yazılım altyapısı ile bir geliştirme platformudur. Firmanıza özel geliştirmeleri temel kod yapısı bilgisiyle kolayca devreye alabilir, güncellemelerde hiçbir sorunla karşılaşmazsınız.  

 

Parametrik Yapı

Tüm modüller gelecekte olabilecek olası ihtiyaçları düşünerek parametrik bir altyapı ile geliştirilmiştir, yeni ihtiyaçlarınız için sistem güncellemesi beklemeden ya da herhangi bir destek almadan da parametreler ile yeni tanımlamaları uygulamaya alabilirsiniz. 

Veri Kaynağına Kolay Erişim

Benzersiz teknoloji altyapısı sayesinde detay bilgilerine anında erişme, yorumlama ve anında tedbir alma imkanı sağlar. Örneğin Mizan’dan muavin’e, Muavin’den muhasebe fişine, Önceki ve sonraki kayıtlara ekranlar arasında dolaşmadan, birkaç tık ile ulaşabilirsiniz.    

Kayıt Geçmişi

Sistemdeki tüm kayıt girişleri, değişiklikler vb. loglanmaktadır ve bu bilgiye yetki sahibi kullanıcı ya da denetimci doğrudan kendisi ekran üzerinden kolayca erişebilmektedir.

Self Service Raporlama

Sürükle bırakla kendi raporlarınızı oluşturun. Şirketinizin tüm kritik noktalarını sürekli monitör eden eşsiz raporlama ve yönetim araçlarını keşfedin.

Farklı Yapılarla Entegrasyon

CPM ERP, Web Service, API, EDI gibi bir çok farklı yapıda kolayca entegre olabilen bir yazılım altyapısına sahiptir.

 

 

 

ERP Ürün Ailesi

Sayılarla ERP

400+
Müşteri
30+
Sektör
16000+
Kullanıcı
150+
Modül

Mutlu Müşteriler